Už 15 rokov na trhu

Vďaka dôrazu na kvalitu a bezpečnosť sme sa dokázali presadiť a dostať medzí lídrov na trhu. K nášmu úspechu v konkurenčnom prostredí prispieva tiež odborná spôsobilosť a ochotná pomoc všetkým klientom. Svojim zákazníkom ponúkame široké spektrum produktov, medzi ktoré patrí fasádne lešenie, pojazdné lešenie, lešenárske kozy, podperné stojky a ďalšie.

Vyznačujeme sa s priaznivými cenami, kvalitou dodávaných produktov a snahou vyhovieť potrebám zákazníka. Lešenia dodávame s originálnymi certifikátmi. Zakladateľ firmy pôsobil dlhodobo v stavebníctve v Rakúsku, odkiaľ si doniesol nielen množstvo kontaktov a skúseností, ale aj jednoznačné rozhodnutie dbať na kvalitu. Ide o slovo, s ktorého významom jednoducho nie je možné pohnúť. Naše produkty Vám tak nielen uľahčia práce v stavebníctve, ale aj zaručia neprekonateľnú bezpečnosť pri práci.

Predaj a prenájom lešenia

Svojim zákazníkom ponúkame široké spektrum produktov, medzi ktoré patrí fasádne lešenie, pojazdné lešenie, lešenárske kozy, podperné stojky a ďalšie.

Zobraziť viac

Certifikáty

Stará dobrá rada znie: Dôveruj, ale preveruj! My sa jej držíme pri hľadaní tých najlepších produktov do našej ponuky. Naše produkty dodávame s originálnymi certifikátmi.

Priebeh realizácie

Vybrať si správne lešenie znamená rozhodnúť sa aj pre veľkosť a množstvo. S našimi produktmi sa môžete vždy spoľahnúť na kvalitu. Nižšie nájdete náš manuál k naceneniu lešenia:

Zmerajte si stavbu

Zmerajte si, na akú veľkú plochu by ste chceli kúpiť alebo prenajať lešenie

Požiadajte o cenovú ponuku

Napíšte do kontaktného formulára požadované rozmery a my Vám vypracujeme ponuku lešenia

Cenová ponuka šitá na mieru

Podľa Vami zadaných rozmerov vypracujeme, následne kontaktujeme Vás s najvýhodnejšou ponukou

Doprava lešenia

Po odsúhlasení ponuky Vám lešenie dopravíme na vopred dojednané miesto.

Požiadať o cenovú ponuku